Чланови


Љубомир Зуковић


Љубомир Зуковић

Академик ЉУБОМИР ЗУКОВИЋ, професор Универзитета у Сарајеву и Источном Сарајеву, рођен 5. марта 1937. године, Глибаћи, Пљевља. 

За дописног члана Академије наука и умјетности Републике Српске изабран је 27. јуна 1997, а за редовног 21. јуна 2004. године. Потпредсједник је ове институције од 2004 до 2019. године.

Преминуо 19. Октобра 2019. године у Новом Саду.

Биографија

Извод из библиографије

Copyright © 2017 Академија наука и умјетности Републике Српске
Веб развој : БитЛаб