Чланови


Бориша Старовић


Boriša Starović

Бориша Старовић (5. август 1940, Сарајево – 16 мај 2005, Фоча). Дописни члан АНУРС од 27. јуна 1997, редовни члан од 21 јуна 2004. Генерални секретар Академије од 27. марта 1998. до 4 маја 2000. Потпредсједник Академије од 4. јула 2004. до 16. маја 2005. Биографија и библиографија, Љетопис  I-VIII (1996-2004).

Copyright © 2017 Академија наука и умјетности Републике Српске
Веб развој : БитЛаб